V turniej tenisa stołowego dla Kamila Jurkiewicza

W niedzielę 31 marca rozegrano już po raz piąty turniej tenisa stołowego o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. Turniej pozwolił wyłonić najlepszych graczy w dwóch kategoriach: singla oraz debla

Do turnieju zgłosiło się 32 graczy w grach pojedynczych oraz 14 par w grach deblowych. Na starcie stanęli zawodnicy z takich ośrodków jak Olsztyn, Ciechanów, Działdowo, Przasnysz, Sochocin oraz Mławy.

Od początku gier prym w grach pojedynczych prowadzili mławianie Adam Pydyn oraz Kamil Jurkiewicz . Z łatwością radzili sobie ze starszymi od siebie przeciwnikami i wydawało by się lepszymi, by w finale powalczyć o pierwsze miejsce miedzy sobą. Górą z konfrontacji wyszedł Kamil Jurkiewicz, ale pozostawił przy stole mnóstwo energii. Rywal nie oddał łatwo pola, jeden z setów zakończył się dopiero przy wyniku 28:26 dla Jurkiewicza. Trzeci pozycję w turnieju wywalczył olsztynianin Marek Unruh który w grze o podium ograł Marka Kamińskiego z Sochocina.

Emocji nie zabrakło także w rywalizacji w grach deblowych. Ostatecznie górą ze zmagań wyszli zawodnicy z Olsztyna Dariusz Bartycha oraz Marek Unruh którzy w finałowym pojedynku ograli zawodników z Sochocina Marka Kamińskiego oraz Piotra Michalskiego.

Na najniższym stopniu podium stanęli mławianie Adam Pydyn oraz Kamil Jurkiewicz którzy zwyciężyli druga mławska parę Macieja Sieradzkiego oraz Wojciecha Sieradzkiego.

Najstarszym zawodnikiem uczestniczącym w turnieju był  mławianin Franciszek Dąbkowski który zakończył zmagania w przedziale miejsc 17-24.