XII kolejka Mławska Liga Koszykówki

W środę 3 kwietnia rozegrano 12 kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki w meczu otwierającym kolejkę drużyna Wyszyngtonu pokonała działdowski NOVI 57:53. Przez trzy kwarty drużyna z Wyszyn kontrolowała grę, za sprawa celnych rzutów Jakuba Tomkielskiego 11 punktów, oraz Łukasza Zakrzewskiego 20 punktów (zawodnik kolejki), w ostatniej kwarcie drużyna Novi próbowała odrobić straty za sprawa celnych rzutów Wojciecha Nowakowskiego 18 punktów oraz Sebastiana Szarmacher 16 punktów, niestety dla drużyny z Działdowa słaba skuteczność w końcowce oraz decydujcie akcje z kontry Bartosza Tyszki dały zwycięstwo drużynie Wyszyngtonu.

W drugim spotkaniu Ciechanowski MOSiR nie dał szans zawodnikom NNI Basket wygrywając wysoko 77:34, bardzo dobra gra zawodników Artura Dobrzyńskiego 21 punktów, kapitana Jarosława Siwka 12 punktów oraz Marcina Poznańskiego 13 punktów bardzo przybliżyły ciechanowian do obrony mistrzowskiego tytułu.

W ostatnim meczu kolejki Dream Team Działdowo nie sprostał drużynie WML Squadu przegrywając 53:43. Początkowe kwarty spotkania należały do graczy z Działdowa skutecznie punktowali Robert Bartosiewicz, Krzysztof Szeklicki oraz Sławomir Napiwodzki, jednak to w ostatniej kwarcie spotkania zespół WML Squadu przejął inicjatywę i za spraw skutecznych rzutów Marcina Staśkiewicza, Karola Ludwińskiego oraz Jakuba Walczaka przechylili szalę zwycięstwa na swój stronę.

Następna XIII kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki zostanie rozegrana w środę 17 kwietnia o godzinie 19:00