Sportowe Urodziny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców, Mławska Hala Sportowa organizuje „sportowe urodziny” – niebanalne wydarzenie, które z pewnością pozostanie w pamięci najmłodszych! Nasi doświadczeni animatorzy – trenerzy zapewnią dzieciom fantastyczną zabawę i niezapomniane chwile z licznymi konkursami sportowymi dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Impreza urodzinowa trwa od minimum 2 do maksymalnie 3 godzin i obejmuje jedną z trzech proponowanych kategorii:

  1. Rozgrywki piłkarskie – Zabawa polega na wyłonieniu dwóch drużyn piłkarskich oraz rozegraniu mini turnieju w barwach wybranej przez jubilata ekipy. Ponadto dzieci wezmą udział w konkursach z piłką – żonglerka, rzuty karne, strzały z dystansu, slalom z piłką, itp.
  2. Olimpiada sportowa – konkursy ruchowe z różnych dyscyplin sportu: wyścigi w workach, wyścigi rzędów, rzut do celu, itp.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują medale i dyplomy pamiątkowe, a jubilat puchar.

  1. Inwencja własna rodzica – wykorzystująca sprzęt sportowy dostępny na Mławskiej Hali Sportowej.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują medale i pamiątkowe dyplomy, a jubilat puchar.

Urodziny na sportowo odbywają się w soboty lub niedziele w Mławskiej Hali Sportowej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami zapewnią dzieciom bezpieczeństwo oraz niezapomniane wrażenia. Sprzęt sportowy używany podczas urodzin jest zapewniony przez Mławską Halę Sportową

Cennik „sportowe urodziny”:

30zł/ dziecko obejmuje wynajem hali, scenariusz przyjęcia, opieka animatora, dekoracja sali urodzinowej, upominek dla jubilata, medale dla wszystkich uczestników, sprzęt sportowy.

Minimalna ilość dzieci biorących udział w zabawie wynosi 6 osób.

Serdecznie Zapraszamy.

Do pobrania:

Regulamin Sportowe Urodziny