Magnus Dudkiewicz zwycięża w Grand Prix Badmintona sezonu 2023/24

W niedzielę 14 kwietnia na Mławskiej Hali Sportowej został rozegrany V, a zarazem ostatni turniej z cyklu Grand Prix Badmintona sezonu 2023/2024 o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W V turnieju do gier pojedynczych oraz podwójnych przystąpiło łącznie aż 24 zawodników.
W grach pojedynczych bezkonkurencyjny okazał się Tadeusz Gala z Warszawy, który wygrał wszystkie swoje spotkania. Drugie miejsce przypadło Magnusowi Dudkiewiczowi , a trzecie miejsce w turnieju zajął Marek Maciejewski z Olsztyna.
W grach podwójnych najlepszą parą okazali się Tadeusz Gala oraz Jacek Nowakowski z Warszawy. Drugie miejsce przypadło dla Krzysztofa i Magnusa Dudkiewiczów , a trzecie miejsce zajęła para Edyta Dobies oraz Hubert Skonieczny.
W ostatecznym rozrachunku najlepszym zawodnikiem całego Grand Prix sezonu 2023/24 w grach pojedynczych okazał się Magnus Dudkiewicz z Mławy. Drugie miejsce przypadło Markowi Maciejewskiemu z Olsztyna , zaś na najniższym stopniu podium uplasował się Dariusz Rochoń z Działdowa.
W grze podwójnej najlepszą parą po pięciu kolejkach okazali się Magnus Dudkiewicz i Marek Maciejewski. Drugie miejsce zajęła para Agnieszka Rozwadowska i Krzysztof Dudkiewicz, trzecie miejsce przypadło parze Dariusz Rochoń i Robert Szulejewski.