V kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki

W środowy wieczór 2 grudnia na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano V kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki.
W pierwszym spotkaniu drużyna Kontry Przasnysz pokonała WML SQUAD 49:33.Drużyna z Przasnysza okazała się dużo lepszą skutecznością niż drużyna z Mławy, co przyczyniło się do wygranej w meczu różnicą 16 punktów. W drużynie Kontry Przasnysz najwięcej punktów rzucił Arkadiusz Stańczuk w ilości 11 a w drużynie z Mławy najlepszym rzucającym okazał się Marcin Staszkiewicz który rzucił 12 punktów.
W drugim spotkaniu zmierzyły się zespoły NNI Basket oraz Novi Działdowo. Drużyna z Nidzicy nie potrafiła sobie poradzić z dobrze grającym zespołem z Działdowa co skutkowało przegraną 28 punktami. Najlepszym zawodnikiem drużyny Novi Działdowo okazał się Wiktor Nowakowski 22 pkt, a w drużynie z Nidzicy najwięcej punktów zdobył Łukasz Babut – 11 pkt.
W trzecim spotkaniu zmierzyli się ze sobą zawodnicy MOSiRu Ciechanów oraz gracze Mejdej Boyz. Po wyrównanej pierwszej i drugiej kwarcie które zakończyły się wynikiem 21:20 dla Ciechanowa nie można było wskazać faworyta do wygranej w tym spotkaniu. W drugiej połowie spotkania to jednak zawodnicy MOSiRU okazali się dużo lepsi od swoich przeciwników i wygrali pewnie spotkanie wynikiem 51:29.W drużynie Ciechanowa najwięcej punktów zdobył Artur Dobrzyński w ilości 12 a w zespole Mejdej Boyz najlepszy okazał się Krzysztof Łasiewicki z dorobkiem 10 punktów.
Następna VI kolejka zostanie rozegrana w dniu 16 grudnia początek spotkań godz. 19:00