IV kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki

W środę 25 listopada na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej została rozegrana czwarta kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki. W pierwszym spotkaniu zmierzyli się ze sobą zawodnicy WML SQUAD oraz Mejdej Boyz. Po bardzo wyrównanym spotkaniu to gracze Mławskiego WML SQUAD’u okazali się lepsi od swoich przeciwników i wygrali spotkanie wynikiem 47:45. W drużynie WMLu najwięcej punktów rzucił Łukasz Zakrzewski w ilości 13 a w drużynie Mejdej Boyz Paweł Kosiński – 17 pkt.

W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny MOSiR Ciechanów oraz  Novi Działdowo. W tym spotkaniu również po upływie trzech kwart nie było wiadomo kto okaże się lepszą drużyn. Zawodnicy z Ciechanowa okazali się lepsi w ostatniej kwarcie, wywalczyli zwycięstwo i pokonali przeciwników wynikiem 31:24.  W drużynie  MOSiR Ciechanów największą ilość punktów zdobył Dawid Szczypiński – 13, a w drużynie z  Działdowa Kamil Kalinowski oraz Jacek Piskorowski – po 6 pkt.

Mecz NNI Basket oraz Kontry Przasnysz został przełożony na późniejszy termin.

Następna Vkolejka spotkań zostanie rozegrana w dniu 2 grudnia o godzinie 19:00

WML SQUAD – Mejdej Boyz 47:45 [11:12], [13:9], [10:12], [13:12]

MOSiR Ciechanów – Novi Działdowo 31:24 [ 8:4] , [7:10], [4:3] [12:7]