II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MHS

W niedzielę 29 października w Mławskiej Hali Sportowej w Mławie rozegrano II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W turnieju wystąpiło 22 zawodników, w dwóch kategoriach OPEN oraz do lat 15.
W kategorii do lat 15 wystartowało 5 zawodników grając systemem każdy z każdym, zwyciężył bezkonkurencyjnie Tomczykowski Jakub z Żurominka, drugie miejsce przypadło Filipowi Chmielewskiemu z Żurominka, a trzecią pozycję wywalczył Robert Kowalczyk z Mławy
W kategorii OPEN zagrało 20 zawodników przy stole nie miał sobie równych zawodnik z Ciechanowa Hubert Pożarowczyk który pokonał wszystkich rywali, drugą pozycje zajął Łączyński Marcin z Działdowa, a trzecie miejsce wywalczył Kacprzycki Marcin z Makowa Mazowieckiego.
Na miejscach 7 oraz 8 zawody ukończyli Mirosław Krajewski oraz Zbigniew Gołębiewski z Mławy.
Na zakończenie turnieju najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani okazałymi pucharami, medalami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Kategoria do lat 15
1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Robert Kowalczyk, 4. Filip Jakubowski 5. Adam Jasiński

Kategoria Open
1. Hubert Pożarowszczyk, 2. Łączyński Marcin, 3. Kacprzycki Marcin, 4. Paweł Szmil, 5-6. Stefan Żochowski, Kaszuba Grzegorz 7-8. Mirosław Krajewski, Zbigniew Gołębiewski.