I Turniej Grand Prix Mławy w Badmintonie

Po raz pierwszy w Mławskiej Hali Sportowej wystartował I Turniej Grand Prix Mławy w badmintonie.

Zawody organizowane przez Mławską Halę Sportową mają liczne grono wiernych sympatyków dyscypliny.    W premierowym turnieju o punkty do klasyfikacji generalnej GP wystartowało 10 zawodników i 2 zawodniczki, 8 par deblowych , 3 zawodników w kat do lat 16 oraz 8 zawodników w kat do lat 12.

Po serii meczów w kat. OPEN, w spotkaniu o trzecie miejsce Krzysztof Dudkiewicz przegrał 0:2  z Wiesławem Krukowskim, natomiast w finale bezkonkurencyjny Dariusz Rochoń wygrała 2:0 z Michałem Głogowskim i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

W grach deblowych Dariusz Rochoń oraz Agnieszka Rozwadowska pokonali 2:0 parę Krzysztof Dudkiewicz/Robert Szulejewski zdobywając pierwsze miejsce w premierowym turnieju. Trzecią lokatę na podium wywalczył duet Wojciech Mrugacz/Michał Głogowski pokonując 2:0 parę Wiesław Krukowski/Adam Krukowski.

Wśród najmłodszych zawodników do 16 roku życia najlepszą formę demonstrował pod siatką Adam Kurowski wygrywając wszystkie pojedynki. Drugie miejsce przypadło Martynie Panuś. Trzecia zawody ukończyła Julia Obrębska.

Wśród najmłodszych zawodników do 12 roku życia po rozegraniu 12 meczów największą satysfakcję po turnieju miał Maciej Brzozowy, który po emocjonującej walce wygrał kategorię pokonując 2:1 Bartosza Brzozowego. Trzecie miejsce zajęła Maja Brzozowa po zwycięstwie 2:0 nad Wiktorem Grabowskim.