Zawkrze zwycięża w V turnieju piłki siatkowej o Puchar Ziem Zawkrzeńskiej

3 października na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej odbył się V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej pod patronatem Burmistrza Miasta Mława, W turnieju wystąpiły cztery zespoły :  ADS Wolta, KPS Gietrzwałd, Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz gospodarz KS Zawkrze Mława. Turniej został rozegrany w systemie każdy z każdym ,w każdym meczu były rozgrywane 4 sety niezależnie od wyniku. W pierwszej kolejce  zmierzyły się zespoły KS Zawkrze Mława oraz Team Cresovia Górowo Iławeckie, Mławianie pokonali rywala wynikiem 3:1 w setach, a na drugim boisku  zmierzyli się zawodnicy  ADS Wolta oraz KPS Gietrzwałd. W tym meczu zawodnicy z Gietrzwałdu okazali się lepsi i pokonali rywala również wynikiem 3:1. W drugiej kolejce spotkań zespół Górowo Iławeckie pokonał zawodników z Gietrzwałdu wynikiem 3:1, a mławski zespół pewnie wygrał swoje spotkanie wynikiem 4:0 z zespołem ADS Wolta. W ostatniej kolejce zmierzyły się zespoły ADS Wolta – Team Cresovia Górowo Iławeckie oraz KPS Gietrzwałd z KS Zawkrze Mława. Ostatnia kolejka turnieju okazała się najbardziej emocjonująca gdyż oba mecze zakończyły się remisem 2:2. Dzięki najlepszemu bilansowi wygranych setów zawodnicy mławskiego Zawkrza zajęli pierwsze miejsce w turnieju, tuż za nimi z bilansem jednego wygranego seta mniej uplasowali się zawodnicy KPS Gietrzwałd. Na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna Team Cresovia Górowo Iławeckie a końcówkę tabeli zamknęli zawodnicy ADS Wolta.