Trójka liderem PLAS

Zespół Trójki Mława został nowym liderem Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Stało się tak dzięki potknięciu ekipy Relaksu, która uległa Dre-Marowi Żuromin. Trójka bez straty seta uporała się z Kurierem Kozłowo.

Piąta kolejka rozegrana w środę 11 stycznia nie dostarczyła wielu emocji. Dotychczasowy lider, TS Relaks pod nieobecność Pawła Kucińskiego, Michała Aleksiejuka oraz Filipa Kowalczyka nie był w stanie przeciwstawić się siatkarzom z Żuromina. Dre-Mar pewnie wygrał 3:0, ale jego sytuacja w tabeli wciąż jest nie najlepsza. Potknięcie Relaksu wykorzystała Trójka, która grając w najsilniejszym składzie wygrała gładko w trzech setach z Kurierem Kozłowo. W ostatnim meczu Technokabel Szreńsk pokonał 3:0 Transmik.

Następna seria gier odbędzie się 25 stycznia.

Wyniki 5. kolejki

Transmik Mława – Technokabel Szreńsk 0:3 (16, 20, 19), TS Relaks – Dre-Mar Żuromin 0:3 (22, 21, 21), Kurier Express Kozłowo – Trójka Mława 0:3 (20, 17, 14), De Luxe Team – pauza.