Para polsko – białoruska zdobywa puchar Radia 7

Mławska Hala Sportowa oraz Radio 7 już po raz czwarty byli organizatorami turnieju siatkówki plażowej. Do rywalizacji przystąpiło aż szesnaście zespołów. Zwycięsko z ponad sześciogodzinnej walki wyszła para polsko – białoruska Kamil Radzikowski oraz Aliaksandr Bialkievich.
W drodze po prymat nie przegrali spotkania. System brazylijski sprawił, że każdy z startujących duetów mógł ponieść jedną porażkę (dopiero druga eliminowała z zawodów).
W eliminacjach zwycięzcy turnieju pokonali parę Szypryt, Jankowski oraz parę Czajkowski, Cichaczewski. W meczu półfinałowym wyszli zwycięsko ogrywając parę z Mławy Podlaski Paluszkiewicz. W finale nie dali szans zawodnikom Wiktor Milczarek oraz Krzysztof Gulak z Olsztyna.
Na trzecim stopniu podium finiszowali gracze z Mławy, Dawid Podlaski oraz Mateusz Paluszkiewicz, na czwartej pozycji zawody ukończyli Piotr Czajkowski i Dawid Cichaczewski z Działdowa.
Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali czeki na odpowiednio 700, 500 i 300 złotych. Triumfatorzy wznieśli także efektowny puchar ufundowany przez Radio 7.