Olsztynianie zdominowali III Turniej o Puchar Radia 7

Mławska Hala Sportowa oraz Radio 7 już po raz trzeci byli organizatorami turnieju siatkówki plażowej. Do rywalizacji przystąpiło dziesięć drużyn. Zwycięsko z ponad sześciogodzinnej walki wyszli zawodnicy z Olsztyna – Patryk Tyszka i Paweł Pietkiewicz.

W drodze po prymat nie przegrali spotkania. System brazylijski sprawił, że każdy z startujących duetów mógł ponieść jedną porażkę (dopiero druga eliminowała z zawodów).

W eliminacjach zwycięzcy turnieju pokonali parę Paszkowski Szępliński oraz parę Szwęch Gruźlewski. W meczu półfinałowym wyszli zwycięsko ogrywając parę Paszkowski Szempliński. W finale nie dali szans zawodnikom Wiktor Milczarek oraz Dawid Sokołowki także z Olsztyna

Na trzecim stopniu podium finiszowali gracze z Wierzbicy, Sylwester Janek oraz Michał Koryciński, na czwartej pozycji zawody ukończyli Dariusz Paszkowski oraz Piotr Szempliński z Olsztyna.

Zawodnicy z Mławy para Szwęch Gruźlewski zakończyła zawody w przedziale miejsc 5-6, natomiast Paweł Domżalski oraz Paweł Warda na miejscu 7-8.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali czeki na odpowiednio 700, 500 i 300 złotych. Triumfatorzy wznieśli także efektowny puchar ufundowany Radio 7.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 Paweł Pietkiewicz/Patryk Tyszka – Olsztyn

2 Wiktor Milczarek/Dawid Sokołowski – Olsztyn

3 Sylwester Janek/Michał Koryciński – Wierzbica

4 Dariusz Paszkowski/Piotr Szempliński – Olsztyn

5-6 Tomasz Szwęch/Serafin Gruźlewski – Mława

5-6 Mikołaj Rochna/Radosław Rochna – Zielona

7-8 Paweł Domżalski/Paweł Warda – Mława

7-8 Damian Bierdnik/Łukasz Cichocki – Lipowiec Kościelny

9-12 Mateusz Miecznikowski/Hubert Margalski – Kozłowo

9-12 Marcin Błaszkiewicz/Marcin Romanowski – Lubowidz