II TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W MŁAWIE

II TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W MŁAWIE 🏆
Sportowa rywalizacja ale przede wszystkim wspaniała, koleżeńska atmosfera towarzyszyły II Turniejowi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie. Zwycięzcami okazali się reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy – gratulujemy. Zaraz po nich uplasowała się drużyna gospodarzy.
W sobotę, w Mławskiej Hali Sportowej, do rywalizacji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie, stawiło się pięć drużyn, reprezentujących komendy Policji w Nidzicy, Płońsku, Przasnyszu i Ciechanowie oraz team gospodarzy spotkania. Po emocjonującej rywalizacji, pierwsze miejsce zdobyli reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Na szczególne wyróżnienie zasłużył jeden z zawodników tej drużyny, policjant Jakub Kruszewski, zdobywca tytułu – najlepszy zawodnik.
Na drugim miejscu uplasowała się drużyna gospodarzy. Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Mławie, w walce o drugie miejsce na podium, pokonali drużynę z sąsiedniej jednostki w Płońsku. KPP Płońsk uplasowała się na trzeciej pozycji.
Wśród zawodników, tytuł króla strzelców wywalczył Adam Lewandowski z teamu Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się policjant Kamil Nowicki z drużyny gospodarzy spotkania.
II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie zorganizowany został pod honorowym patronatem Przewodniczącego NSZZP przy KPP w Mławie oraz Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom 🏆🏆🏆🏆🏆💙💙💙💙💙