I L.O. w Mławie wygrywa turniej siatkówki plażowej

We wtorkowe przedpołudnie na kompleksie boisk przy Mławskiej Hali Sportowej rozegrany został turniej trójek w siatkówce plażowej chłopców szkół ponadpodstawowych o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.
W rozgrywkach udział wzięli uczniowie pięciu mławskich szkół: Zespół Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 4, Liceum Ogólnokształcące w Mławie – szkoły mogły wystawić po dwie drużyny.
Pogoda dopisała ⛅️ a zawodnicy zatroszczyli się o wielkie emocje. Po wyrównanej walce turniej wygrali zawodnicy ze Liceum Ogólnokształcącego w Mławie którzy pokonali w finałowym spotkaniu Zespół Szkół nr 2 👏 W spotkaniu o trzecie miejsce Zespół Szkół nr 4 pokonał 2:0 Zespół Szkół nr 1.
Końcowa Klasyfikacja:
1. I Liceum Ogólnokształcące w Mławie
2. Zespół Szkół nr 2 w Mławie
3. Zespół Szkół nr 4 w Mławie
Po zakończonym turnieju na drużyny oraz opiekunów czekał ciepły posiłek w postaci grilla. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Dziękujemy drużynom oraz opiekunom za przybycie.