Dariusz Rochoń wygrywa II Grand Prix Mławy w badmintonie

Dariusz Rochoń z Działdowa okazał się najlepszy w kategorii OPEN w II Grand Prix Mławy w badmintonie, zawody rozegrano 2 grudnia w Mławskiej Hali Sportowej w decydującym pojedynku zawodnik z Działdowa pokonał 2:0 Mariusza Bacławskiego z Ostrołęki. W pojedynku o trzecie miejsce Michał Głogowski z Działdowa wygrał 2:0 z Arturem Kuźmickim z Bartoszyc.

W grach deblowych najlepszą parą zawodów okazali się Michał Głogowski/Sławomir Grzymkowski którzy w decydującym pojedynku ograli parę Agnieszka Rozwadowska/Dariusz Rochoń 2:0, trzecią pozycję wywalczyła para Artur Kuźmicki oraz Cezary Zarębski.

Następny III turniej Grand Prix w badmintonie zostanie rozegrany w dniu 13 stycznia (niedziela) godz. 10:00.