Marek Maślanik zwycięża w IV Grand Prix Mławy w badmintonie

W niedzielę 13 czerwca na obiekcie Mławskiej Hali Sportowe rozgrano V finałowy turniej IV Grand Prix Mławy w badmintonie. Turniej rozgrywany był w grach indywidualnych oraz grach podwójnych. W grach pojedynczych 5 raz z rzędu bezkonkurencyjny okazał się Marek Maślanik z Olsztynka który wygrał wszystkie pojedynki, pokonując w finale Dariusza Rochonia z Działdowa. W starciu o trzecie miejsce w rodzinnym pojedynku Magnus Dudkiewicz pokonał Krzysztofa Dudkiewicza wynikiem 2:0
W ostatnim turnieju badmintona w grach podwójnych zwyciężyła para Dariusz Rochoń oraz Agnieszka Rozwadowska. Na drugim miejscu podium uplasowali się Marek Maślanik oraz Sławomir Grzymkowski, a trzecią pozycję zajęła para Krzysztof Dudkiewicz oraz Robert Szulejewski.