ZSZ nr 3 ponownie mistrzem Mławy szkół średnich w Beach Soccera.

II mistrzostwa Mławy w  Beach Soccera szkół średnich rozegrano na obiektach Mławskiej Hali Sportowej w piątek 7 czerwca. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Zespołu Szkół nr 3 w Mławie, podopieczni Macieja Mostka nie przegrali meczu zdobywając w sumie 7 punktów, na drugim stopniu podium uplasowała się II drużyna z ZSZ nr 3 , a na trzeciej pozycji zawody ukończyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Mławie, czwartą pozycję ugrali uczniowie z ZSZ nr 2 w Mławie. Organizatorzy wyróżnili zawodników którzy strzelili najładniejsze bramki z przewrotki byli to uczniowie Konrad Różycki z ZSZ nr 3 oraz Cezary Jastrzębowski z ZSZ nr 2. Po zakończeniu zawodów organizatorzy nagrodzili szkoły okazałymi pucharami, a wszyscy zawodnicy mogli skosztować grilla.