Zapraszamy do korzystania z siłowni

Mławska Hala Sportowa zaprasza do siłowni.  Siłownia znajduje się na terenie naszego  obiektu i jest doskonałym uzupełnieniem oferty fitness. Indywidualny trening pozwala na optymalne połączenie zajęć na siłowni z innymi formami ćwiczeń, bez względu na ich rodzaj i intensywność.

Zapraszamy na zajęcia na siłowni pod okiem opiekuna – instruktora który będzie pomagał, korygował błędy a także czuwał nad Państwa bezpieczeństwem podczas ćwiczeń na naszej siłowni. Jesteś kompletnym laikiem i nie wiesz jak zacząć dążyć do wymarzonej sylwetki lub ćwiczysz już jakiś czas ale potrzebujesz pomocy, asekuracji lub porad te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki na siłowni a także pomożemy tym bardziej zaawansowanym.

Na siłowni znajduje się około 14 stanowisk do wykonywania różnorodnych ćwiczeń. Wśród dostępnego sprzętu każdy znajdzie coś dla siebie – posiadamy urządzenia przystosowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dla amatorów ćwiczeń wytrzymałościowych można korzystać z rowerków treningowych oraz bieżni zaprogramowanych na różne obciążenia w zależności od stopnia sprawności.

Siłownia jest czynna w dni powszednie od godziny 18.00 do 22.00.

cen

 

 

 

 

 

 

siłownia00001 siłownia00002 siłownia00003 siłownia00004