Zakończyła się II edycja KORMEZ Mławska Liga Koszykówki

Zawodnicy MOSiR-u Ciechanów okazali się najlepsi w tegorocznej edycji KORMEZ Mławska Liga Koszykówki. W całym sezonie zanotowali zalewie jedną porażkę i to oni stanęli na pierwszym stopniu podium.

To nie jest pierwszy sukces ciechanowskiego zespołu w wyżej wymienionej imprezie walczyli przed rokiem i w klasyfikacji generalnej uplasowali się także na pierwszym  miejscu.

Tegoroczną odsłonę zawodów zaczęli od imponującego uderzenia. Wygrali aż cztery spotkania z rzędu, demonstrując przy okazji niezwykle efektowną grę. Potknęli się dopiero w konfrontacji z zespołem Wuja Squad. W rundzie rewanżowej jednak odrobili straty i pewnie pokonali zespół Wuja Squadu.

Świetna postawa zespołu znalazła odzwierciedlenie w wyróżnieniach indywidualnych. Najlepiej punktującym zawodnikiem ligi został Adam Nałęcz. Drugą pozycję w klasyfikacji generalnej KORMEZ Mławska Liga Koszykówki zajął zespół Wuja Squad, trzecim zespołem ligi okazał się zespół WML Squadu, czwarte miejsce ugrała drużyna Dream Teamu Działdowo, na piątym miejscu ligę ukończyli gracze Dragons Mława, a stawkę zespołów zamknął mławski ogólniak.

Najlepszym graczem Kormez Mławska Liga Koszykówki dzięki świetnym statystykom w całym sezonie został Jakub Walczak z WML Squadu

W konkursie rzutów za trzy punkty triumfował zawodnik Wuja Squad – Łukasz Zakrzewski.

Dziękujemy firmie KORMEZ – Zbigniew Korczak za sponsorowanie ligi w sezonie 2017/18 i ufundowanie nagród dla zwycięzców.