Zagrali dla WOŚP

W niedzielę 12 stycznia podczas 28. finału WOŚP Mława w Mławskiej Hali Sportowej został rozegrany turniej halowej piłki nożnej „Gramy dla Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy”.

Udział wzięło aż 12 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. Po blisko pięciogodzinnym graniu przyszła kolej na końcowe rozstrzygnięcia.

W meczu o 3. miejsce walczyli ze sobą Fantazja oraz Zielone Miasto, drużyna Fantazji okazała się lepsza o jednego gola i zajęła ostatecznie trzecią pozycję.

Natomiast w finale zagrali ze sobą Joker Mława oraz czarny koń rozgrywek Futsal Team z Niegocina, bezkonkurencyjna okazała się drużyna Jokera która zwyciężyła 4:1.

Całkowity zysk z turnieju kwota 3290 zł został przekazany do puszki 28 finału WOŚP.