Za nami drugi turniej badmintona

W piątek 12 sierpnia w Mławskiej Hali Sportowej odbył się po raz drugi turniej badmintonowy z cyklu wakacje w miescie. W turnieju wzięło udział 11 zawodników. Rywalizacja została rozegrana systemem do dwóch porażek. W turnieju bezkonkurencyjny okazał się Mieszko Mragacz który zwyciężył we wszystkich pojedynkach, na drugiej pozycji zakończył zmagania Jakub Ramski, natomiast trzecie miejsce wywalczył Jan Kostecki który w decydującym meczu wygrał z Wiktorem Bryksem. Nagrody oraz medale zawodnikom wręczył dyrektor Mławskiej Hali Sportowej Pan Dariusz Sowiński, który podziękował za obecność oraz zaangażowanie zawodników w turnieju. Ostatni wakacyjny Turniej z cyklu Wakacje w Mieście tym razem w piłkę nożną halową dla szkół podstawowych, zostanie rozegrany w dniu 18 sierpnia o godzinie 10:00 w Mławskiej Hali Sportowej serdecznie zapraszamy.