VIII kolejka KORMEZ Mławska Liga Koszykówki

W dniu wczorajszym rozegrano VIII kolejkę KORMEZ Mławska Liga Koszykówki w pierwszym spotkaniu Dream Team Działdowo przegrał z drużyną Wuja Squad. Pierwsze minuty meczu należały jednak do drużyny z Działdowa celne rzuty Krzysztofa Kinasta wyprowadziły zespół do zwycięstwa w pierwszej kwarcie, następne kwarty należały jednak do drużyny WUJA Squadu celne rzuty Bartosza Tyszki i Łukasza Zakrzewskiego szczególnie te za 3 punkty dały zwycięstwo w ostatecznym rozrachunku 40:57 dla drużyny Wuja Squad.
W drugim spotkaniu zespół MOSiR-u Ciechanów nie miał problemów z osłabionym kadrowo zespołem WML Squad już po pierwszej kwarcie na tablicy wyników widniał wynik 2:15 dla drużyny z Ciechanowa, zawodnicy WML Squadu obudzili się dopiero w drugiej i trzeciej kwarcie lecz przewaga Ciechanowian była już nie do odrobienia. Ostatecznie MOSiR Ciechanów zwyciężył WML Squad 55:23. Ostatnie spotkanie jakie miło odbyć się na parkiecie Mławskiej Hali Sportowej pomiędzy Dragons Mława , a I LO Mława nie doszło do skutku z powodu choroby zawodników Dragons Mława.
Wyniki:
DREAM TEAM DZIAŁDOWO – WUJA SQUAD 40:57 [10:8], [15:22], [33:35], [40:57]
WML SQUAD – MOSiR CIECHANÓW 23:55 [2:15], [10:26], [16:41], [23:55]
Zaległe spotkanie Dragons Mława – Dream Team Działdowo odbędzie się w środę 21 lutego o godzinie 20:30 w Mławskiej Hali Sportowej