VII kolejka Mławska Liga Koszykówki

W środę 4 marca rozegrano zaległą VII kolejkę rozgrywek Mławskiej Ligi Koszykówki. Lider rozgrywek ciechanowski MOSiR po wyrównanym pojedynku pokonał drużynę NNI Basket 51:38, skutecznością błysnął Artur Dobrzyński zawodnik MOSiR-u trafił 17 punktów i miał 6 zbiórek. W kolejnym spotkaniu zespół Novi Działdowo zdeklasował drużynę WML Squad wygrywając 49:23. W wybornej formie w dniu wczorajszym był autor 19 punktów Hubert Anczewski z Novi, który trafił 19 punktów, miał 3 przechwyty oraz 2 asysty. Czwarta kwarta zdecydowała o porażce zespołu Basket Mława z Kontrą Przasnysz, do trzeciej kwarty utrzymywał się wynik remisowy, lecz w czwartej kwarcie zawodnicy z Przasnysza podkręcili tempo ostatecznie wygrywając 57:48. Najlepszym zawodnikiem zespołu z Przasnysza był Adrian Ćwik zawodnik kontry zdobył 17 punktów, miał 8 zbiórek i 1 asystę – został wybrany zawodnikiem VII kolejki spotkań. W tabeli prowadzi niezmiennie MOSiR Ciechanów który wyprzedza o 3 punkty drużynę Basket Mława, na trzeciej pozycji plasuje się drużyna Novi Działdowo.

Następna XI kolejka zostanie rozegrana w dniu 11 marca początek spotkań godz. 19:00