VI kolejka Mławska Liga Koszykówki

W środę 9 stycznia po noworocznej przerwie rozegrano szósta kolejkę Mławskiej Ligi Koszykówki. Jako pierwsze na parkiecie pojawiły się zespoły WML Squadu oraz Ciechanowskiego MOSiR-u. Pojedynek obu ekip był bardzo wyrównany dwie pierwsze kwarty należały do zawodników WML Squadu za sprawą celnych rzutów Jakuba Walczaka który zdobył 13 punktów oraz Przemysława Łeczka który trafił 10 punktów. Ostatecznie zespół MOSiR-u w dwóch ostatnich kwartach odrobił straty i ostatecznie zwyciężył 42:39, najwięcej punktów w drużynie z Ciechanowa zdobyli Artur Dobrzyński 11 punktów oraz Adam Nałęcz 8 punktów.

W drugim spotkaniu drużyna Wyszyngtonu spotkała się z zespołem Dream Teamu Działdowo. Za spraw celnych rzutów szczególnie za 3 punkty Łukasza Zakrzewskiego który trafił 26 punktów, oraz Bartosza Tyszki – 16 punktów drużyna z Wyszyn wyszła na prowadzenie. W dwóch ostatnich kwartach zespół z Działdowa za sprawa najlepszego na boisku Jacka Chereja który zdobył 30 punktów i został wybrany zawodnikiem kolejki doprowadzili do remisu, lecz w ostatnich decydujących minutach spotkania zawodnikom Dream Teamu zabrakło sił i ostatecznie to zespół Wyszyngtonu zwyciężył 54:51.

W ostatnim meczu 6 kolejki Novi Działdowo pokonali Dragons Mława 40:37 po bardzo wyrównanym i emocjonujcym pojedynku. Bardzo dobre zawody w drużynie  Dragonsów rozegrał Michał Rzepliński zdobywca 16 punktów, w drużynie z Działdowa najlepiej punktowali Krzysztof Kiniast 15 punktów oraz Wiktor Nowakowski 11 punktów.

Następna 7 kolejka spotkań zostanie rozegrana w dniu 23 stycznia początek spotkań godz. 19:00