Turniej trójek w siatkówce plażowej chłopców szkół ponadpodstawowych o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej

W piątkowe przedpołudnie na kompleksie boisk przy Mławskiej Hali Sportowej rozegrany został turniej trójek w siatkówce plażowej chłopców szkół ponadpodstawowych o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej
W rozgrywkach udział wzięli uczniowie pięciu mławskich szkół: Zespół Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 4, Liceum Ogólnokształcące w Mławie oraz gościnnie Szkoła Podstawowa nr 7 – szkoły mogły wystawić po dwie drużyny.
Pogoda dopisała ⛅️ a zawodnicy zatroszczyli się o wielkie emocje. Po wyrównanej walce turniej wygrali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 7 którzy pokonali w finałowym spotkaniu Zespół Szkół nr 2 👏 ze względu że turniej odbył się w kategorii szkół ponadpodstawowych, a chłopcy wystąpili gościnnie (opiekun na to się zgodził przed zawodami) nie zostali sklasyfikowani w pierwszej trójce turnieju, zawodnicy za swoją postawę otrzymali nagrody rzeczowe. W spotkaniu o trzecie miejsce Zespół Szkół nr 4 pokonał 2:0 Zespół Szkół nr 2 Zespół II.
Końcowa Klasyfikacja:
1. ZS nr 2
2. ZS nr 4
3. ZS nr 2 zespół II
Po zakończonym turnieju na drużyny oraz opiekunów czekał ciepły posiłek w postaci grilla. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Dziękujemy drużynom oraz opiekunom za przybycie.