Szkoła Podstawowa z Radzymina wygrywa Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniach 3-5 czerwca w Mławskiej Hali Sportowej odbyły się Finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny reprezentujące rejony całego województwa mazowieckiego. Bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki reprezentujące szkołę podstawową z Radzymina, dziewczyny wygrały wszystkie swoje mecze deklasując pozostałe zespoły. Drugie miejsce przypadło drużynie ze szkoły podstawowej 300 Warszawa, natomiast trzecią pozycję wywalczyła szkoła podstawowa z Płocka. Gospodynie turnieju szkoła podstawowa nr 7 w Mławie uplasowała się na czwartej pozycji. Patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Mławskiego Włodzimierz Wojnarowski.