Rochoń bezkonkurencyjny w III Grand Prix Badmintona

W niedzielę 17 lutego w Mławskiej Hali Sportowej rozegrano III Grand Prix w badmintonie. Do zawodów w kategorii OPEN stanęło 12 zawodników.

W grupie open najlepszy okazał się Dariusz Rochoń. Działdowianin triumfował po raz trzeci w sezonie, dzięki czemu jest liderem zmagań. Nie poniósł ani jednej porażki. Na drugim miejscu finiszował Roman Mieżejewski z Ostrołęki, trzeci był kolejny zawodnik z Ostrołeki  w stawce, Mariusz Bacławski. Najlepiej z zawodników z Mławy wypadł Robert Szulejewski który ostatecznie uplasował się na siódmym miejscu.

Badmintoniści walczyli także w deblu. Tym razem Agnieszka Rozwadowska z Mławy i wspomiany już Dariusz Rochoń nie dali konkurentom szans na wygraną i utrzymali się na czele klasyfikacji generalnej. Druga pozycję wywalczyła mławska para Krzysztof Dudkiewicz oraz Robert Szulejewski a trzecia pozycje ugrali zawodnicy z Ostrołęki Mariusz Bacławski oraz Leszek Dobkowski.

Czwarty turniej Grand Prix odbędzie się w niedzielę24 marca o godzinie 10:00 w Mławskiej Hali Sportowej.