Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej pojechał do Gdańska

Pewniaki Gdańsk wygrali I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej. Impreza odbyła się 1 października w Mławskiej Hali Sportowej. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn, zarówno amatorskich, jak i występujących na co dzień w trzeciej i czwartej lidze. 

W finale Pewniaki Gdańsk pokonali w dwóch setach stołeczny iProArt Team. Więcej emocji było w starciu o trzecie miejsce, w którym Korba Warszawa po tie breaku okazała się lepsza od Zamku Ciechanów. Spośród drużyn reprezentujących powiat mławski, najwyżej – na piątym miejscu – uplasował się Technokabel Szreńsk.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Pewniaki Gdańśk

2. BKS iProArt Team Warszawa

3. Korba Warszawa

4. KS Zamek Ciechanów

5. Technokabel Szreńsk

6. Olsztyn

7. Płońsk

8. Nasielsk

33puchar_ziemi_zawkrzenskiej 32puchar_ziemi_zawkrzenskiej 31puchar_ziemi_zawkrzenskiej 29puchar_ziemi_zawkrzenskiej 28puchar_ziemi_zawkrzenskiej 23puchar_ziemi_zawkrzenskiej 24puchar_ziemi_zawkrzenskiej 25puchar_ziemi_zawkrzenskiej 26puchar_ziemi_zawkrzenskiej 27puchar_ziemi_zawkrzenskiej 22puchar_ziemi_zawkrzenskiej 21puchar_ziemi_zawkrzenskiej 20puchar_ziemi_zawkrzenskiej 19puchar_ziemi_zawkrzenskiej 17puchar_ziemi_zawkrzenskiej 12puchar_ziemi_zawkrzenskiej 13puchar_ziemi_zawkrzenskiej 14puchar_ziemi_zawkrzenskiej 15puchar_ziemi_zawkrzenskiej 16puchar_ziemi_zawkrzenskiej 11puchar_ziemi_zawkrzenskiej 10puchar_ziemi_zawkrzenskiej 9puchar_ziemi_zawkrzenskiej 8puchar_ziemi_zawkrzenskiej 7puchar_ziemi_zawkrzenskiej 2puchar_ziemi_zawkrzenskiej 3puchar_ziemi_zawkrzenskiej 4puchar_ziemi_zawkrzenskiej 5puchar_ziemi_zawkrzenskiej 6puchar_ziemi_zawkrzenskiej 1puchar_ziemi_zawkrzenskiej