Półmaraton o Puchar Starosty Mławskiego

Serdecznie zapraszamy na I Bieg o Puchar Starosty Mławskiego, który odbędzie się 4 października 2015 roku. Półmaraton na atestowanej trasie, z elektronicznym pomiarem czasu oraz obsługą sędziowską PZLA, z założenia ma stać się imprezą cykliczną, która wejdzie do tradycji imprez biegowych nie tylko w powiecie mławskim, ale również wpisze się na stałe do kalendarza ogólnopolskich imprez biegowych.

Organizatorem Biegu jest Klub Pływacki Płetwal Mława. W organizację pierwszej edycji czynnie zaangażowane jest Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

Bazą zawodów będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38, gdzie będzie mieściło się Biuro Zawodów, namioty organizatorów, start i meta, parking oraz szatnie. Bieg, przeznaczony zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów, odbędzie się na trasie biegnącej w dużej części przez Mławski Las. Zawody sklasyfikowane będą w różnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii OPEN. Zawodnicy na podium otrzymają puchary oraz narody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników biorących udział w I Biegu o Puchar Starosty Mławskiego rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Zapisy

Regulamin