Podsumowanie wakacji 2015 w Mławskiej Hali Sportowej

Wakacje, wakacje i czas podsumowania nadchodzi. Dopiero zaczynaliśmy letni odpoczynek, a już zaraz będziemy wracać do przedszkoli i szkół. Szybko mija co dobre, a szczególnie gdy dużo jest ciekawych zajęć. Tak właśnie było w naszym ośrodku. Przez kilka wakacyjnych tygodni proponowaliśmy dzieciom i młodzieży zorganizowane zajęcia na naszych obiektach.

Zajęcia prowadzone były od poniedziałku do piątku. Czas spędzany był aktywnie na hali sportowej, na wielofunkcyjnym boisku zewnętrznym oraz na boisku do piłki plażowej

Dzieci i młodzież uczestniczyły w rozgrywkach w siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną, tenisa stołowego oraz w zabawach i grach rekreacyjnych. Zajęcia prowadzone były pod okiem instruktora sportu który bacznie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników oraz by każde zajęcia odbywające się były nie tylko treningiem techniki, siły i koordynacji, ale i znakomitą zabawą. Każdy uczestnik naszych imprez odszedł z nadzieją, że następne lato nadejdzie szybko.

Wszystkim uczestnikom wakacji z Mławską Halą Sportową serdecznie dziękujemy za skorzystanie z naszej bogatej oferty imprez sportowo rekreacyjnych oraz zapraszamy na kolejne imprezy w Mławskiej Hali Sportowej.