Podsumowanie I Turnieju Badmintona o puchar dyrektora MHS

Miłośnicy badmintona stawili się licznie w dniu 8 października podczas I Turnieju Badmintona o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.   Po ponad czterech godzinach rywalizacji, po walce o każdą lotkę, każdy punkt, po litrach wylanego potu, po zmęczeniu mięśni, po „zakwasach” i skurczach – wyłoniono zwycięzców w 3 kategoriach. W kategorii do lat 10 triumfował Jan Sowiński, druga lokata przypadła Konradowi Hincmanowskiemu, na trzecim miejscu zawody ukończył Aleksander Orkwiszewski. W kategorii do lat 14 zwyciężył Jan Kostecki który wygrał wszystkie pojedynki, na drugim stopniu podium stanął Mateusz Dynakowski. W kategorii OPEN z kompletem zwycięstw turniej wygrał Dariusz Rochoń, który po zaciętym pojedynku pokonał Michała Głogowskiego, w spotkaniu o trzecią pozycję Artur Rybicki pokonał Marka Orkwiszewskiego.

3. Aleksander Orkwiszewski

62turniej_badminton 61turniej_badminton 59turniej_badminton 57turniej_badminton 56turniej_badminton 48turniej_badminton 51turniej_badminton 53turniej_badminton 54turniej_badminton 55turniej_badminton 47turniej_badminton 46turniej_badminton 45turniej_badminton 41turniej_badminton 40turniej_badminton 23turniej_badminton 24turniej_badminton 26turniej_badminton 27turniej_badminton 28turniej_badminton 22turniej_badminton 21turniej_badminton 20turniej_badminton 19turniej_badminton 18turniej_badminton 10turniej_badminton 13turniej_badminton 15turniej_badminton 16turniej_badminton 1turniej_badminton 2turniej_badminton 5turniej_badminton 8turniej_badminton 9turniej_badminton 64turniej_badminton