PLAS – Trójka nie dała szans Relaksowi

Tylko dwa mecze rozegrano w środę 25 stycznia podczas 6. kolejki Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki.

Lider, Trójka bez straty seta, pokonał wielokrotnych mistrzów PLAS – drużynę TS Relaks. Najwięcej emocji dostarczył pierwszy set, w którym siatkarze Trójki dopiero na przewagi zwyciężyli rywali 32:30. W kolejnych odsłonach gładko wygrywali siatkarze lidera.

W drugim wczorajszym spotkaniu De Luxe Team również w trzech setach ograł Kurier Kozłowo. Zwycięstwo dało ekipie z Mławy awans na drugą pozycję w ligowej tabeli.

Trzy punkty bez gry zapisali na swoim koncie zawodnicy żuromińskiego Dre-Maru. Świeżo upieczeni zdobywcy drugiego miejsca podczas Pucharu Mistrzów mieli wczoraj grać z Transmikiem, ale przeciwnicy oddali mecz walkowerem.

Wyniki VI kolejki Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki:

DE LUXE TEAM – KURIER EXPRESS KOZŁOWO             3:0   (25:19), (26:24), (25:18)

TRÓJKA MŁAWA – TS RELAKS                                         3:0   (32:30), (25:12), (25:23)

DRE MAR ŻUROMIN – TRANSMIK MŁAWA                       3:0   (15:0), (15:0), (15:0)