Mławianie wygrywają turniej o Puchar Starosty Mławskiego

W niedzielę 20 grudnia Mławska Hala Sportowa stała się areną zmagań młodych piłkarzy w ogólnopolskim Turnieju Świątecznym o Puchar Starosty Powiatu Mławskiego chłopców z rocznika 2005.

Do rywalizacji w zmaganiach przystąpiło 12 drużyn, które reprezentowały aż 4 województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie i podlaskie. Na parkiecie zobaczyliśmy dwie drużyny Stomilu Olsztyn, MŁKS Łomżę, dwie drużyny Włókniarza Toruń, FS Ciechanów, Koronę Szydłowo, Kadrę COOZPN, MKS Ciechanów, Wkrę Działdowo oraz dwie drużyny Mławianki Mława. Rywalizację rozpoczęto od fazy grupowej, później grano systemem pucharowych. W całym turnieju rozegranych zostało łącznie aż 28 meczów. Najlepsza tego dnia okazała się pierwsza drużyna Mławianki. Podopieczni trenera Macieja Mostka w finale po świetnym spotkaniu pokonali po rzutach karnych Kadrę Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej 2:1. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3. Na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna MŁKS Łomża, która w meczu o trzecie miejsce wygrała 1:0 ze Stomilem Olsztyn.

020Turniej_Mławianka 019Turniej_Mławianka 018Turniej_Mławianka 017Turniej_Mławianka 016Turniej_Mławianka 011Turniej_Mławianka 012Turniej_Mławianka 013Turniej_Mławianka 014Turniej_Mławianka 015Turniej_Mławianka 010Turniej_Mławianka 009Turniej_Mławianka 008Turniej_Mławianka 007Turniej_Mławianka 006Turniej_Mławianka 001Turniej_Mławianka 002Turniej_Mławianka 003Turniej_Mławianka 004Turniej_Mławianka 005Turniej_Mławianka