Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MHS

W sobotę 19 grudnia w Mławskiej Hali Sportowej w Mławie rozegrano mikołajkowy turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W turnieju wystąpiło 32 zawodników, w dwóch kategoriach.

W kategorii do lat 16 zwyciężył bezkonkurencyjnie Adam Wronowski z Przasnysza, drugie miejsce przypadło Filipowi Chmielewskiemu z Wiśniewa, a trzecią pozycję wywalczył Paweł Purzycki.

W kategorii OPEN nie miał sobie równych zawodnik z Ciechanowa Hubert Pożarowczyk który pokonał wszystkich rywali, drugą pozycje zajął Rafał Szarek również z Ciechanowa, a trzecie miejsce wywalczył Paweł Szmil.

Doceniono też najstarszego uczestnika zawodów, który był Franciszek Dąbkowski, oraz najmłodszego Krzysztofa Wiśniewskiego.

Na zakończenie turnieju najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani okazałymi pucharami, oraz dyplomami.

IF

003Turniej_Tenisa 005Turniej_Tenisa 007Turniej_Tenisa 009Turniej_Tenisa 011Turniej_Tenisa 013Turniej_Tenisa 015Turniej_Tenisa 016Turniej_Tenisa 017Turniej_Tenisa 018Turniej_Tenisa 020Turniej_Tenisa 021Turniej_Tenisa 022Turniej_Tenisa 024Turniej_Tenisa 025Turniej_Tenisa 026Turniej_Tenisa 027Turniej_Tenisa 028Turniej_Tenisa 029Turniej_Tenisa 030Turniej_Tenisa 031Turniej_Tenisa 035Turniej_Tenisa 036Turniej_Tenisa 037Turniej_Tenisa 038Turniej_Tenisa 039Turniej_Tenisa 040Turniej_Tenisa 041Turniej_Tenisa 043Turniej_Tenisa 044Turniej_Tenisa 045Turniej_Tenisa 046Turniej_Tenisa 047Turniej_Tenisa