II kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki

W środę 28 października na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej została rozegrana druga kolejka Mławskiej Ligi Koszykówki.

W pierwszym spotkaniu zmierzyli się ze sobą zawodnicy WML SQUAD oraz Novi Działdowo. Po wyrównanym spotkaniu, zawodnicy z Mławy w końcowej fazie meczu okazali się bardziej skuteczni i pokonali swoich przeciwników z Działdowa 36:30. Najwięcej punktów w drużynie WMLu rzucił Łukasz Zakrzewski -15 a w drużynie Novi Działdowo najskuteczniejsi okazali się Krzysztof Kinast oraz Daniel Anczewski  którzy rzucili po 10 pkt.

W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny Mejdej Boyz oraz  Kontra Przasnysz. Choć po pierwszych dwóch kwartach zawodnicy z Przasnysza nieznacznie prowadzili w spotkaniu 23:18 to ostatecznie drużyna Mejdej Boyz zachowała więcej siły i wywalczyła zwycięstwo w drugiej połowie meczu wygrywając 57:47. W drużynie  Mejdej Boyz największą ilość punktów zdobył Dawid Szempliński – 19, a w drużynie Kontry Adrian Ćwik w ilości 15.

W ostatnim meczu kolejki spotkały się zespoły NNI Basket oraz MOSiR Ciechanów. Zawodnicy z Ciechanowa okazali się dużo lepszym zespołem i łatwo wygrali spotkanie pokonując zespół z Nidzicy 60:16. Najwięcej punktów dla drużyny z Ciechanowa rzucił Adam Nałęcz w ilości 15 pkt a dla drużyny z Nidzicy  Tymek Tański – 7 pkt

Zawodnik kolejki : Adrian Ćwik – Kontra Przasnysz

Novi Działdowo – WML Squad 30:36 [9:8], [6:7], [9:14], [6:7]

Kontra Przasnysz – Mejdej Boyz 49-57 [ 11:7] , [12:11], [16:19] [10:20]

NNI Basket – MOSiR Ciechanów 16-60 [6:14], [0:10], [6:18], [4:18]