II turniej Grand Prix Badmintona

1 grudnia w Mławskiej Hali Sportowej rozegrano II turniej Grand Prix w Badmintonie. Do rywalizacji stanęło 10 zawodników i zawodniczek.             W kategorii singiel OPEN bezkonkurencyjny okazał się ponownie działdowianin Dariusz Rochoń, na drugi miejscu zawody ukończył Marek Maślanik z Olsztynka, trzecią pozycję wywalczył Robert Szulejewski z Mławy. W kategorii singiel kobiet zwyciężyła Natalia Gutowska ze Strzegowa, druga była Anna Brzezińska – Strzegowo, a na trzeciej pozycji rozgrywki zakończyła Monika Dudkiewicz.

Do gier deblowych stanęły tylko dwie pary Rozwadowska/Rochoń oraz Szulejewski/Dudkiewicz ponownie tak jak w poprzednim turnieju triumfowała para Rochoń/Rozwadowska.                                                 Następny III turniej Grand Prix zostanie rozegrany w dniu 19 stycznia 2019 roku.