I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie

W sobotę ( tj. 13 kwietnia) w Mławskiej Hali Sportowej rozegrano I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie.
W tegorocznym turnieju, udział wzięło 9 drużyn. Zawodnicy reprezentowali Komendy Powiatowe Policji w Mławie, Pułtusku, Płońsku, Makowie Mazowieckim, Działdowie, Ciechanowie, Żurominie, do turnieju zgłosiły się także Starostwo Powiatowe w Mławie oraz Straż Pożarna w Mławie.
Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Straż Pożarną w Mławie którzy po zaciętym meczu w rzutach karnych pokonali zawodników z KPP Żuromin, zdobywając Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Żurominie, a trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Starostwa Powiatowego w Mławie którzy w meczu o najniższy stopnień podium pokonali drużynę KPP Mława.
W turnieju wyróżniono Najlepszego Bramkarza – Michał Jaskólski KPP Żuromin, Najlepszego Zawodnika – Marcin Rosocha Straż Pożarna Mława oraz Króla Strzelców – Maciej Watkowski KPP Żuromin