I turniej Grand Prix Badmintona

Ruszyła III edycja Grand Prix o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej w badmintonie. Na starcie premierowych zawodów w niedzielne przedpołudnie stanęło ponad dwudziestu sportowców w różnym wieku. Najwięcej uczestników zgromadziły zmagania w kategorii open.
Do batalii przystąpiło jedenastu graczy. Wszystkich pogodził Dariusz Rachoń. Działdowianin dotarł do finału, w którym okazał się lepszy mławianina Krzysztofa Dudkiewicza. Podobnie jak to miało miejsce we wcześniejszych pojedynkach triumfował 2:0. Na najniższym stopniu podium finiszował mławianin Robert Szulejewski który pokonał 2:0 Sławomira Grzymkowskiego.
To nie były jedyny triumf badmintonisty z województwa warmińsko-mazurskiego. Okazał się najlepszy także w deblu. Wspólnie z Agnieszką Rozwadowską okazał się lepszy od siedmiu duetów. Wspólnie ograli w meczu o pierwszą lokatę Krzysztofa Dudkiewicza i Roberta Szulejewskiego 2:1. W meczu o trzecie miejsce para Sławomir Grzymkowski Damian Szmigelski nie dała rady parze Piotr Pudlak Dariusz Ogrodnik.

Gry singiel open:
1. Dariusz Rochoń
2. Krzysztof Dudkiewicz
3. Robert Szulejewski
Gry deblowe:
1. Rochoń/Rozwadowska
2. Szulejewski/Dudkiewicz
3. Pudlak/Ogrodnik

Do pobrania:

Klasyfikacja OPEN

Klasyfikacja GRY DEBLOWE