Dudkiewicz i Podlaski najlepsi w Turnieju Grand Prix 2016

Zakończyły się zmagania w Grand Prix w siatkówkę plażową o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W sobotę 20 sierpnia rozegrany został ostatni turniej. Najwięcej punktów we wszystkich turniejach zdobyli Magnus Dudkiewicz oraz Dawid Podlaski, którzy tym samym zapewnili sobie końcowy triumf w klasyfikacji końcowej.

W sumie we wszystkich zawodach wzięło udział pięć par. Od początku do końca dominowali Magnus Dudkiewicz i Dawid Podlaski, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Na drugiej pozycji uplasowali się Tobiasz Andrzejewski i Serafin Grużlewski. Trzecia pozycja przypadła duetowi Adam Zadrożny oraz Mariusz Jurkiewicz. Najlepsze duety otrzymały z rąk Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej Pana Dariusza Sowińskiego pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.