Dariusz Rochoń wygrywa cykl Grand Prix Badmintona w sezonie 2018/19

Za nami V ostatni turniej Grand Prix Mławy w badmintonie w sezonie 2018/19  Triumfatorem całego cyklu zmagań w sezonie 2018/19 w kategorii OPEN został działdowianin Dariusz Rochoń który w czterech turniejach uzyskał taką przewagę punktową że już żaden z startujących zawodników nie zdołał go dogonić, drugą lokatę wywalczył Mariusz Bacławski z Ostrołęki, a na najniższym stopniu podium stanął Robert Szulejewski z Mławy.            W kategorii do lat 12 pierwsze miejsce zajął Szymon Jakusz z Działdowa, drugi był Piotr Zarębski także Działdowa. W grach deblowych najlepiej w całym cyklu poradzili sobie Agnieszka Rozawdowska z Mławy oraz Dariusz Rochoń z Działdowa, druga lokatę wywalczyła para Robert Szulejewski i Krzysztof Dudkiewicz z Mławy, na trzeciej pozycji zawody zakończyli zawodnicy z Ostrołęki Leszek Dobkowski oraz Mariusz Bacławski.