DRE-MAR ŻUROMIN mistrzem PLAS sezonu 2015/2016

W sobotę 2 kwietnia zakończyła się XII edycja Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki organizowana przez Mławską Halę Sportową. W meczu finałowym drużyna Dre Mar Żuromin Zwyciężyła 3:0 zespół Technokabla i tym samym została mistrzem Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki w sezonie 2015/2016.

Spotkanie finałowe przysporzyło kibicom zgromadzonym w Mławskiej Hali Sportowej sporo emocji. Po pierwszych dwóch partiach ekipa Dremaru prowadziła bowiem w meczu 2:0. Po stronie Technokabla brakowało z kolei gracza, który byłby w stanie poderwać swoich kolegów do walki. Dopiero w trzeciej partii zawodnicy trenera Krzysztofa Kaliszewskiego próbowali zmienić oblicze spotkania. W drużynie Dremaru skuteczna gra w polu zagrywki oraz imponująca skuteczność na skrzydle, pozwoliły na końcowy triumf w meczu.

W meczu o trzecie miejsce po wyrównanej walce zespół Zbigniewa Markiewicza Transmik uległ drużynie DE Luxe Team 1:3, W spotkaniu o piąte miejsce TYTANI łatwo ograli zespół TRÓJKI 3:0.

W spotkaniu o siódme miejsce zeszłoroczny triumfator imprezy drużyna TS RELAKS wygrała z zespołem Jutrzenki Wieczfnia Kościelna 3:0.

Po zakończeniu turnieju nastąpiło podsumowanie XII edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Nagrody oraz Puchary najlepszym drużynom wręczył Dyrektor Mławskiej Hali Sportowej, Dariusz Sowiński. Po zakończonej dekoracji zawodnicy oraz trenerzy udali się na uroczysta kolację, która w miłej atmosferze trwała do późnego wieczora.

Komunikat końcowy

211PLAS_finał 208PLAS_finał 203PLAS_finał 199PLAS_finał 198PLAS_finał 180PLAS_finał 183PLAS_finał 186PLAS_finał 189PLAS_finał 191PLAS_finał 177PLAS_finał 174PLAS_finał 173PLAS_finał 168PLAS_finał 164PLAS_finał 89PLAS_finał 143PLAS_finał 147PLAS_finał 148PLAS_finał 155PLAS_finał 75PLAS_finał 69PLAS_finał 63PLAS_finał 59PLAS_finał 56PLAS_finał 26PLAS_finał 30PLAS_finał 32PLAS_finał 33PLAS_finał 54PLAS_finał 20PLAS_finał 18PLAS_finał 17PLAS_finał 13PLAS_finał 9PLAS_finał 8PLAS_finał 5PLAS_finał