Dariusz Rochoń zwycięzcą II Turnieju Badmintona o Puchar Dyrektora MHS

W sobotę 11 marca  w Mławskiej Hali Sportowej odbył się już po raz drugi turniej badmintonowy o puchar Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej. W turnieju OPEN wzięło udział 16 zawodników. Rywalizacja została rozegrana systemem do dwóch porażek. W turnieju bezkonkurencyjny okazał się Dariusz Rochoń z Działdowa który zwyciężył we wszystkich pojedynkach, na drugiej pozycji zakończył zmagania Artur Rybicki, natomiast trzecie miejsce po niezwykle zaciętym pojedynku wywalczył Robert Szulejewski który w decydującym meczu wygrał z Wojciechem Mrugaczem

W kategorii do lat 16 zwyciężył Jan Kostecki, na drugiej pozycji zawody zakończył Piotr Zarębski, a na najniższym stopniu podium stanął Radosław Sadza. Puchar, nagrody oraz medale zawodnikom wręczył dyrektor Mławskiej Hali Sportowej Pan Dariusz Sowiński, który podziękował za obecność oraz zaangażowanie zawodników w turnieju.