Dariusz Rochoń Triumfatorem I Grand Prix Badmintona w kat OPEN

Za nami IV turniej I Grand Prix Mławy w badmintonie pozostał do rozegrania już tylko jeden turniej lecz zgodnie z regulaminem do końcowej klasyfikacji organizator zlicza cztery najlepsze wyniki. Triumfatorem w kategorii OPEN został działdowianin Dariusz Rochoń który w czterech turniejach uzyskał taką przewagę punktową że już żaden z startujących zawodników nie zdoła go dogonić.  W kategorii do lat 12 pierwsze miejsce zajął Szymon Jakusz z Działdowa, drugi był Bartek Brzozowy z Jednorożca, a trzeci Piotr Zarębski z Działdowa. W deblu najlepiej poradzili sobie Wojciech Mrugacz i Michał Głogowski druga lokatę wywalczyli Agnieszka Rozwadowska i Dariusz Rochoń na trzeciej pozycji zawody zakończyli Krzysztof Dudkiewicz i Robert Szulejewski. Ostatni piąty turniej zostanie rozegrany w niedzielę 18 marca o godz. 11:00 w Mławskiej Hali Sportowej.