Jarosław Politowski zwycięzcą Turnieju o Puchar Komendanta KPP Mława

W sobotę 9 kwietnia w Mławskiej Hali Sportowej został rozegrany I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie. W zawodach udział wzięło 20 zawodników z 5 jednostek z terenu województwa Mazowieckiego.

Rozgrywkom towarzyszyły ogromne sportowe emocje. Atmosfera rywalizacji i walki szła w zgodzie z duchem fair – play i dobrej zabawy. Zmagania zawodników potęgowane były dodatkowo atrakcyjnymi nagrodami.

Po kilku godzinach rywalizacji doszło do rozstrzygnięć. Indywidualnie zwycięzcą Turnieju został Jarosław Politowski z IPA Płock. Drugie miejsce zajął Tomasz Korczak również IPA Płock . Trzecie miejsce wywalczył Cezary Agustynowicz z Mławy

Drużynowo zwyciężyli przedstawiciele Mławy I. Nie zabrakło także dodatkowych nagród i wyróżnień. Zawodnikiem „Fair – Play” uznano Macieja Sieradzkiego z Mławy, natomiast najstarszym zawodnikiem grającym w turnieju był Franciszek Dąbkowski z Mławy.