4 Kolejka Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki

W środę 21 grudnia rozegrana została 4. kolejka Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Dotychczasowy lider, De Luxe Team przegrał w trzech setach z Trójką. Potknięcie “deluksów” wykorzystał TS Relaks, który po zwycięstwie z Technokablem Szreńsk awansował na pierwsze miejsce w tabeli. 

Wielokrotni mistrzowie odmłodzili skład w tym roku, dzięki czemu znów będą jednym z faworytów do końcowego triumfu. W środowy wieczór o ich sile przekonał się Technokabel, który przegrał 0:3. Szreńszczanie ugrali w poszczególnych setach 19, 18 i 18 punktów. Taki sam dorobek punktowy po 4. kolejce ma Trójka. Naszpikowany byłymi lub obecnymi graczami Zawkrza zespół, nie dał tym razem szans liderowi, De Luxe Teamowi. Ostatnie spotkanie pomiędzy Kurierem Kozłowo i Dre Marem Żuromin zakończyło się walkowerem dla drużyny z Kozłowa, zespół z Żuromina zrezygnował z gry.

Wyniki 4. kolejki

De Luxe Team – Trójka Mława 0:3 (17, 18, 23), TS Relaks – Technokabel Szreńsk 3:0 (19, 18, 18), Dre Mar Żuromin – Kurier Express Kozłowo 0:3 , Transmik Mława – pauza.